شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری پارک سفر با بیش از ده سال سابقه فعالیت در صنعت گردشگری و  به مدیریت محمد علیخانی فرد دارای مجوز اخذ روادید، تنظیم و انجام مسافرت گروهی داخلی و خارجی و رزرو هتل از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و  گردشگری کشور است. پارک سفر در دهه گذشته علاوه بر اجرای تورهای تفریحی خروجی اقدام به برگزاری تورهای تخصصی و نمایشگاهی در صنایع ساختمان، مبلمان، فرش، صنایع غذایی،  پزشکی  و فن آوری اطلاعات و همچنین برگزاری تورهای ورودی از کشورهای اروپایی نمود و در سال 1392 به عنوان اولین شرکت ایرانی موفق به اخذ مجوز پیکاپ ویزا از پلیس مهاجرت ناجا شد.

 

در حال حاضر پارک سفر، به عنوان یک مرکز تخصصی سفارت و ویزا  (Visa Facilitation Centre)و مجری مستقیم مسیر آنکارا مشغول به فعالیت بوده و طیف گسترده ای از خدمات مورد نیاز متقاضیان ویزا کانادا، انگلیس و آمریکا را ارائه می دهد. خط مشی اصلی این مجموعه ارائه خدمات قابل اعتماد، با کیفیت بالا و قیمت مطلوب است. هر چند ارتقا کیفی خدمات بدون افزایش تعرفه مشکل به نظر می رسید لیکن در طی یک سال گذشته روز به روز در این راستا گام برداشتیم و با بررسی مستمر نیاز مشتریان تلاش کردیم تا پارک سفر را به یک مرکز تخصصی برای متقاضیان ویزای کانادا، انگلیس و آمریکا که امکان دسترسی آسان به اطلاعات و دفاتر مربوطه را ندارند تبدیل کرده و کلیه خدمات مورد نیاز اخذ ویزا را در قالب یک پکیج کامل از صفر تا صد به ایشان ارائه کنیم.

 

تجربه برگزاری مستقیم تور آنکارا در سال های اخیر به عنوان اصلی ترین فعالیت آژانس و بهره گیری از یک تیم متخصص و همچنین بازخورد و نظرات ارزشمند مشتریان گرانقدر، ما را در انجام این مهم یاری نموده است. به لطف خداوند منان و اعتماد شما از سه سال گذشته تا کنون موفق به پیکاپ ویزای بیش از 8000 جلد پاسپورت و میزبانی 11000 ایرانی در آنکارا شده ایم.